Trzy tygodnie od oficjalnej inauguracji Galeria Andrychów szykuje kolejne niespodzianki dla klientów. W najbliższy weekend zakupy w Galerii uprzyjemnią występy lokalnych artystów, konkursy z nagrodami, świąteczny jarmark i wizyta Świętego Mikołaja oraz główna atrakcja – koncert CLEO w niedzielę o godz. 19.

Klienci mogą być pewni, że wizyta w Galerii Andrychów w dniach 17-19 grudnia skutecznie wprowadzi ich w świąteczny nastrój – oprócz jarmarku z lokalnymi przysmakami i grzanym winem, za zakupy w tutejszych sklepach przez cały weekend będzie można wygrać m.in. maskotki Rysia Andrysia – pluszaka, który od samego początku podbił serca nie tylko najmłodszych. W sobotę i niedzielę odwiedziny w Galerii Andrychów zapowiedział też wypatrywany przez wszystkich przybysz z dalekiej Laponii.

Niedzielne atrakcje w Galerii Andrychów rozpoczną się w samo południe. Na scenie pojawią się m.in. utalentowani tancerze i wokaliści ze szkoły muzycznej Skylight Music, Klubu Fitness iFit i zespołu tanecznego Soks, Zespołu Pieśni i Tańca oraz Centrum Kultury i Wypoczynku w Andrychowie. Wystąpi również orkiestra dęta Andropol, duet andrychowskich muzyków Piotr Szczerbowski & Tomasz Lechowicz a także zespół Sarah Crewe z Sarą Paczyńską na czele. Od godziny 19 publiczność rozgrzeje jedna z najpopularniejszych polskich wokalistek – CLEO. Jej występy to zawsze duża dawka emocji i pozytywnej energii. Wstęp na wszystkie koncerty jest bezpłatny.

Imprezę poprowadzi popularny dziennikarz, konferansjer i artysta estradowy Irek Bieleninik.

Harmonogram wydarzeń:

  • Konkurs pro sprzedażowy, animacje dla dzieci, jarmark świąteczny: 17-19 grudnia, godz. 10-20
  • Wizyta Św. Mikołaja, spotkanie z Rysiem Andrysiem: 18-19 grudnia, godz. 10-18
  • Występy lokalnych tancerzy i wokalistów: 19 grudnia, od godz. 12
  • Koncert CLEO, 19 grudnia, godz. 19

Serdecznie zapraszamy!

#JesteśmyDlaWas